Společnost FAVEX, s.r.o., která se specializuje na skladování hutního materiálu, působí na trhu s tímto materiálem už od roku 1994. Přímo ze skladu nabízíme přes 1500 aktivních položek hutního materiálu.

Pro tyto účely byly v průmyslové zóně v Buchlovicích postupně od roku 2000 vybudovány nové moderní zateplené skladové haly, jejichž momentální rozloha činí 10000 m2.

FAVEX – administrativní budova

Společnost FAVEX, s. r. o. má od roku 2005 zavedený a certifikovaný systém jakosti, který splňuje požadavky normy EN ISO 9001:2015.

Na webu společnosti FAVEX mají zákazníci možnost poslat nezávaznou poptávku na jakýkoliv produkt nebo produkty. Ve skladu se nachází okolo 1000 položek, které jsou připravené k okamžitému odběru. Materiál a výrobky jsou uskladněny v průmyslové zóně v Buchlovicích ve Zlínském kraji, kde společnost vybudovala nové moderní zateplené skladové haly.

V nabídce společnosti FAVEX se nachází ocelové svařované trubky, svařované přesné tažené trubky, bezešvé válcované a tažené trubky, HPL trubky nebo tyče tažené za studena. Součástí sortimentu je i nerezový hutní materiál nebo profily ocelové uzavřené, známé také jako jekly.

Kromě hotových výrobků nabízí společnost FAVEX také služby v oblasti  přesného dělení hutního materiálu na moderních CNC strojích. Dále nabízíme přesné pálení trubek, tyčí, jeklů/konstrukčních profilů na moderním 3D laserovém pálicím stroji Bystronic FL300.

Organizace dopravy hutního materiálu a výrobků k zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.

Navštivte FAVEX

FAVEX – Velkoobchod s hutním materiálem
 
Nezávazná poptávka on-line

Nová poptávková aplikace

Jekly od společnosti FAVEX, s.r.o.

Jekly

Jekly patří k nejčastěji používanému hutnímu materiálu, který nachází uplatnění v mnoha technických oborech.